Naujienos

2012m. gruodžio 15d. Kalėdinis VURI turnyras

Gruodžio 15 diena Klaipėdoje įvyko Kalėdinis VURI turnyras bei 2000 metų gimimo sportininkų reitingo kovos. Nors ir 1 tašku atsilikome ir netapome Kalėdinio VURI turnyro nugalėtojais, tačiau klubo sportininkų rezultatai džiuginantys. Pirmas vietas iškovojo jau didelę varžybų patirtį turintys: Gustas ir Dovydas Dimšos, bei Martynas Šatkauskas, taip pat pirmąją vietą iškovojo vis geresnius rezultatus demonstruojantis  mažasis klubo sportininkas Mantas Basinskas. Sidabro medaliu pasipuošė VURI varžybose debiutavusi jaunoji klubo kovotoja Valentina Marinionokaitė. Bronza iškovojo: Armindas Kaveckas, kuriam tai jau buvo paskutinės VURI varžybos, taip pat Julius Jankauskas ir Rytis Gelažis. Ketvirti liko: Deividas Dvilinskas ir Pijus Reinikovas. Julius Jankauskas taip pat dalyvavo reitingo kovoje (KUMITE) ir tapo jos nugalėtoju. Ačiū sportininkams, kurie nepabūgo žiemos pūgų ir atstovavo savo klubą Klaipėdoje. OSS!