Naujienos

2012-tieji klubo "TORA" triumfo ir nusivylimo metai

2012-aisiais metais rytų kovos menų klubo „TORA“ sportininkai pasiekė ne vien gražių pergalių ant tatamio ir ringe, bet ir patyrė nesėkmių. Šiame straipsnyje apžvelgsime klubo „TORA“ triumfo akimirkas ir nesėkmes.

VASARIS

* Nesekmė Pabaltijos Muay Thai čempionate, kuriame jau pirmojoje kovoje Germantui Kavaliauskui teko pripažinti priešininko iš  Latvijos pranašumą. Daug vilčių buvo dėta į Donato Bruožio pasirodymą, tačiau jo kategorijoje nebuvo priešininkų.

* Nepriklausomybės atkūrimo dieną Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos sportininkai pažymėjo Prienuose, kur buvo suorganizuotos jau tradicija tampančios VURI varžybos, skirtos Prienų rajono mero taurei laimėti. Nors ir rytų kovos menų klubą „TORA“ atstovavo ne itin didelis sportininkų būrys, džiugu, kad visiems sportininkams pavyko iškovoti prizines vietas. Jaunieji kovotojai dar kartelį visiems įrodė, jog yra „sunkiai įkandami riešutėliai“ - iškovojo 1-ąją vietą komandinėje įskaitoje ir Prienų rajono mero taurė iškeliavo į Kauną. Turnyro nugalėtojais tapo: Gustas ir Dovydas Dimšos, Martynas Šatkauskas, Simas Pakerys ir Justas Šiburkis.

KOVAS

* Shindokai-kan karate ir Shindokai-kan kickboxing turnyre “TORA taurė”. Klubo kovotojams vos per plauką nepavyko laimėti komandos nugalėtojos taurės - likome antri. Džiaugiamies labai geru klubo kovotojų pasirodymu, "TORA" taures iškovojo 4 iš 6 dalyvavusių klubo sportininkų: Karolis Laurinaitis, Audrius Zelionka, Mantas Liutkevičius ir Germantas Kavaliauskas.

GEGUŽĖ

* Klubo „TORA“ triumfas Lietuvos VURI čempionate. Lietuvos čempionais tapo: Gustas ir Dovydas Dimšos, Martynas Budrevičius. Vicečempionais: Deividas Visackas, Simas Pakerys, Rytis Gelažis ir Justas Šiburkis. 3-čias vietas iškovojo: Pijus Reinikovas, Alanas Berkelis, Kotryna Gumauskaitė ir Julius Jankauskas.

* Lietuvos Shindokai-kan karate Lietuvos čempionais tapo: Jurgis Gintauskas ir Ovidijus Antanaitis

BIRŽELIS.

* Ovidijus Antanaitis tampa tarptautinio Shindokai-kan karate turnyro, profesionalios kovos nugalėtoju, kur 5 raunde skausmingu rankos laužimu priverčia pasiduoti 6 DAN meistrą - kovotoją iš Prancūzijos.

SPALIS

* Klubo „TORA“ mažieji kovotojai dar kartą tampa komanda nugalėtoja VURI turnyre „Tigro taurė 2012“. Turnyro nugalėtojais tapo: Gustas Dimša, Martynas Budrevičius, Martynas Šatkauskas ir Simas Pakerys. Julius Jankauskas tapo  reitinginės LSKKF kovos nugalėtoju.

LAPKRITIS

Puikus klubo pasirodymas Vilniuje vykusiose Shindokai-kan karate varžybose. Turnyro nugalėtojais tapo: Justas Šiburkis ir Vilius Morkūnas.

GRUODIS

* Klaipėdoje vyko Kalėdinis VURI turnyras bei 2000 metų gimimo sportininkų reitingo kovos. Nors ir 1 tašku atsilikome ir netapome Kalėdinio VURI turnyro nugalėtojais, tačiau klubo sportininkų rezultatai džiuginantys. Pirmas vietas iškovojo jau didelę varžybų patirtį turintys: Gustas ir Dovydas Dimšos, bei Martynas Šatkauskas, taip pat pirmąją vietą iškovojo vis geresnius rezultatus demonstruojantis mažasis klubo sportininkas Mantas Basinskas. Julius Jankauskas puikiai pasirodė LSKKF reitingo kovoje ir tapo jos nugalėtoju.

* Kiek kitaip susiklostė Kalėdinis KUMITE turnyras Alytuje, į turnyrą nevažiavo daug perspektyvių ir stiprių klubo kovotojų, tad rezultatai ir nebuvo labai geri. Tačiau puikias kovas pademonstravo naujieji klubo kovotojai, kurie mums ateityje žada padovanoti dar ne vieną gražią pergalę. Savo kovą laimėjo: Mantas Gramauskas.

Ačiū sportininkams už gerus rezultatus, ir aš tikiu, kad 2013 metais klubas turės dar daugiau gražių pergalių. Kadangi klube yra daug jaunų, perspektyvių sportininkų, kurie visai neužilgo džiugins mus savo pergalėmis. ARIGATO!