http://99theme.com

2 proc. parama

  

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34str. 3 dalies nuostatai įtvirtina naują nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 1.2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausia remtiną visuomenei naudinga sritį.

Pasitaiko žmonių, kurie galvoja, kad jeigu niekam neskirs 1.2 proc. pajamų sumos, ji liks jiems. Deja, bet taip nebus, jeigu niekam neskirsite savo paramos, ją valstybė panaudos savo nuožiūra.

 

 

GERBIAMI TĖVELIAI, DRAUGAI, KLUBO NARIAI, PAŽĮSTAMI,

Dėkojame visiems, praeitais metais mums paskyrusiems 2 ar 1 procento pajamų mokesčio.

Prašome mus paremti ir šiais metais, perveskite 1.2% pajamų mokesčio dalį rytų kovos menų klubui „TORA“ ir taip prisidėti prie sporto vystymo Lietuvoje bei moksleivių užklasinio užimtumo gerinimo. 

Kartu mes galime gerinti jūsų vaikų, taip pat ir jūsų sportinius rezultatus, treniravimosi kokybę. Ne paslaptis, rytų kovos menų klubas “TORA” yra dar pakankamai jaunas, tačiau jūsų dėka klubas turi išties didelį sportinio inventoriaus pasirinkimą. Mes džiaugiamės, kad Jums, jūsų atžaloms galime suteikti vienas geriausių sportavimo sąlygų Kaune, kur sportininkai gali siekti pergalių bei visapusiškai tobulėti. Jeigu Jūs manote, kad  rytų kovos menų klubas „TORA“ yra vertas gauti šias lėšas, prašau gerb. Tėvelius, klubo narius, draugus ir visus žmones, kurie palaiko mūsų kolektyvą pervesti 2% pajamų mokesčio Rytų kovos menų klubui „TORA“. Už surinktus pinigus kitą sezoną numatyta dar padidintį klubo inventorių, atsižvelgiant į gerai pavykusį Kalėdinį VURI turnyrą planuojama kitais metais organizuoti dar didesnę šventę, taip pat klubo “TORA” varžybas. Surengti didelę šventę klubo “TORA” nariams ir jų tėveliams.

Jūsų parama mums be galo svarbi.

Iš anksto dėkoju.

Rytų kovos menų klubo „TORA“ prezidentas   Ovidijus Antanaitis 

 

Jau nuo šių metų parama galima skirti tik internetu:
1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.
2. Susiraskite skyrelį „E. paslaugos“ ir pasirinkite VMI Deklaracijos. Bankas Jus perkels į VMI internetinę svetainę, kur reikia pasirinkti EDS (Elektroninio deklaravimo sistema).
3. Jei nesate pasirašę sutarties su VMI dėl deklaravimo, prieš pradedant Jums bus pasiūlyta elektroniniu būdu ją pasirašyti.
4. Kairėje pusėje pasirinkite "Pildyti formą" ir atsidariusiame lange paspauskite "Prašymas skirti paramą".
5. Atsidariusiame lange apačioje rasite Forma pildymui.
6. „FR0512 v.3“ formą pasirinkite pildyti tiesiogiai portale.
7. Užpildykite Jūsų asmens duomenis, telefoną, adresą.
8.1 5 laukas – mokestinis laikotarpis, įveskite 2019;
8.2 6S laukas – pažymėkite varnele;
8.3 7 lauke – pasirinkite norite ar ne paremti politines partijas;
8.3 E1 gavėjo tipo lauke pasirinkti ‘Paramos gavėjas’ (atsiranda skaičius 2);
8.4 E2 lauke reikia įrašyti kodą - 302595496;
8.5 E3 lauke įrašyti rytų kovos menų klubas Tora ; 
8.6 E4 lauke – 1,2;
8.7 E4 lauke pasirinkite keliems metams norite skirti paramą. Galima iki 2023-ųjų.
9. Pasitikrinkite ar visi duomenys įvesti teisingai.

10. Viršutiniame dešiniame kampe paspausti Pateikti. 

Mūsų rekvizitai:

Rytų kovos menų klubas „TORA“

Įmonės kodas 302595496

Kuršių g. 18-67, Kaunas

Atsiskaitomosios sąskaitos LT24 7044 0600 0788 6542

AB “SEB” bankas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym