http://99theme.com

2 proc. parama

  

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34str. 3 dalies nuostatai įtvirtina naują nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausia remtiną visuomenei naudinga sritį.

Pasitaiko žmonių, kurie galvoja, kad jeigu niekam neskirs 2 proc. pajamų sumos, ji liks jiems. Deja, bet taip nebus, jeigu niekam neskirsite savo paramos, ją valstybė panaudos savo nuožiūra.

 

GERBIAMI TĖVELIAI, DRAUGAI, KLUBO NARIAI, PAŽĮSTAMI,

Dėkojame visiems, praeitais metais mums paskyrusiems 2 ar 1 procento pajamų mokesčio.

Prašome mus paremti ir šiais metais, perveskite 2% pajamų mokesčio dalį rytų kovos menų klubui „TORA“ ir taip prisidėti prie sporto vystymo Lietuvoje bei moksleivių užklasinio užimtumo gerinimo. 

Kartu mes galime gerinti jūsų vaikų, taip pat ir jūsų sportinius rezultatus, treniravimosi kokybę. Ne paslaptis, rytų kovos menų klubas “TORA” yra dar pakankamai jaunas, tačiau jūsų dėka klubas turi išties didelį sportinio inventoriaus pasirinkimą. Mes džiaugiamės, kad Jums, jūsų atžaloms galime suteikti vienas geriausių sportavimo sąlygų Kaune, kur sportininkai gali siekti pergalių bei visapusiškai tobulėti. Jeigu Jūs manote, kad  rytų kovos menų klubas „TORA“ yra vertas gauti šias lėšas, prašau gerb. Tėvelius, klubo narius, draugus ir visus žmones, kurie palaiko mūsų kolektyvą pervesti 2% pajamų mokesčio Rytų kovos menų klubui „TORA“. Už surinktus pinigus kitą sezoną numatyta dar padidintį klubo inventorių, atsižvelgiant į gerai pavykusį Kalėdinį VURI turnyrą planuojama kitais metais organizuoti dar didesnę šventę, taip pat klubo “TORA” varžybas. Surengti didelę šventę klubo “TORA” nariams ir jų tėveliams.

Jūsų parama mums be galo svarbi.

Iš anksto dėkoju.

Rytų kovos menų klubo „TORA“ prezidentas   Ovidijus Antanaitis 

Jums nereikės niekur nešti pajamų mokesčio prašymo, viską padarysime mes patys, tiesiog užpildykite prašymą  ir atiduokite klubo prezidentui.

Kaip pateikti prašymą?

1 būdas. Ranka arba kompiuteriu užpildytus ir pasirašytus prašymus iki š.m. gegužės mėn. 1 d. pristatyti arba nusiųsti paštu į bet kurį mokesčių inspekcijos skyrių. Prašymų formas galite rasti mokesčių inspekcijoje arba internete adresu http://www.vmi.lt/formos/pdf/FR0512.pdf

 

2 būdas. Užpildyti formą elektroninio deklaravimo sistemoje adresu http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

 

3 būdas. Tiesiog atneškite užpildytą prašymą mums ir mes viską padarysime už jus.

 

P.S Jeigu jau šiemet skyrėte 2 procentus kažkam, tačiau nutarėte skirti mūsų klubui,  jūs dar galite tai padaryti, kadangi VMI priema naujausias paraiškas.

 

Mūsų rekvizitai:

Rytų kovos menų klubas „TORA“

Įmonės kodas 302595496

Kuršių g. 18-67, Kaunas

Atsiskaitomosios sąskaitos LT24 7044 0600 0788 6542

AB “SEB” bankas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym