http://99theme.com

Vadovas

OVIDIJUS ANTANAITIS (3 DAN)

 

Sportas

Karatė pradėjo sportuoti nuo 1994 metų. Pirmasis treneris buvo Saulius Jovaiša, kuris ir sukūrė visą Ovidijaus karatė žinių pagrindą. Pas Saulių Jovaišą sportavo iki jo išvykimo į Ameriką (1997 metai). Pirmajam treneriui išvykus į Ameriką O.Antanaitis padarė pertrauką karatė, bandė sportuoti krepšinį. Romo Bagdanavičiaus dėka Ovidijus vėl grįžo į karatė. Nuo 2000 iki 2003 metų sportavo Kauno karatė klube „Goju Ryu“, kur jo treneris buvo Romas Bagdanavičius – tai treneris, kuris iškėlė Ovidijaus karatė techniką į aukščiausią lygį, didžiausias dėmesys buvo skiriamas KATA demonstravimui, bei technikos atlikimui. Todėl  Ovidijus puikiai pasirodydavo KATA rungtyse, visada laimėdavo pirmąsias arba antrąsias vietas Lietuvos čempionatuose ir tarptautiniuose turnyruose. 2004 metais, iširus „Goju Ryu“ karatė klubui O.Antanaitis sugrįžo į savo pirmąjį klubą („Naglis“), kur jo treneriu tapo Jordanas Poškaitis. Nepaslaptis, kad Jordanas - geras kovotojas, todėl jo treniruočių metu daugiausia dėmesio skiriama kovos taktikai bei kovos technikai. Jordano dėka Ovidijus tapo geras kovotojas, tarptautiniuose ir Lietuvos čempionatuose buvo pasiekta ne viena pirmoji vieta, dalyvauta ir iškovota daug gražių pergalių tarptautinėse profesionaliose kovose, MMA Bushido turnyruose. Matydamas, kad Ovidijaus karatė technikos ir kovojimo patirtis yra aukšto lygio, 2005 metais Jordanas paskiria Ovidijų antruoju klubo "Naglis" treneriu. Nuo 2005 metų Ovidijui pavyko suburti išties didelį kolektyvą, todėl baigęs studijas Kauno Techologijos  Universitete nusprendžia toliau tęsti rytų kovos menų kultivavimą ir įkuria savo klubą. Taigi, 2011 metais įkuriamas rytų kovos menų klubas "TORA". Trenerių dėka, Ovidijaus žinių bagažas yra išties didelis ir naudingas, kuriuo jis mielai dalinasi su savo sportininkais.

Klubo vadova kredo, kad jo ąsotis visada būtų pilnas vandens. Kiekvienas treneris yra ąsotis, o jo turimos žinios, patirtis – vanduo. Treneris treniruodamas savo sportininkus juos girdo vandeniu iš savo ąsočio, tad nenuostabu, kad vandens kiekis ąsotyje mažėja. Taigi, jei nori, kad tavo ąsotis visada būtų pilnas vandens, tu turi nuolatos tobulinti savo žinias, dalyvauti įvairiuose seminaruose, stovyklose ir kituose renginiuose, kurie pripildo tavo ąsotį vandeniu. Ovidijus Antanaitis gali drąsiai pasakyti, kad jo ąsotis nuolatos yra papildomas, t.y., jis visada yra pilnas vandens.

Klubo vadovas turi nemažai sportinių pasiekimų, bei turi sukaupęs didelę kovotojo patirtį, kurią mielai dalinasi su klubo sportininkais. Žymiausi Ovidijaus pasiekimai, tai 2007 metais, dalyvaudamas tarptautinėje stovykloje (Vengrijoje) apsigynė juodąjį diržą (I DAN). Ir jau 2009 metais, dalyvaudamas tarptautinėje 10-tojoje Shindokai – kan stovykloje Palangoje apsigynė 2 DAN'ą. 2013 metais Milane iškovojo Pasaulio Shindokai-kan čempiono vardą. 2014 metais išlaikytas 3 DAN'as. 2014 metais apgintas Pasaulio Shindokai-kan čempiono diržas. 2013 ir 2014 metais Kauno miesto mero A. Kupčinsko apdovanotas už aukštus sportinius rezultatus, bei Kauno miesto vardo garsinimą pasaulyje. 2015, 2016 ir 2018 metais Kauno miesto meras V.Matijošaitis apdovanojo rytų kovos menų klubo "TORA" trenerį už Lietuvos ir Kauno vardo garsinimą pasaulinio lygio varžybose, bei parengtus aukšto meistriškumo sportininkus. 2023 metais paragintas federacijos prezidento R.Gilles išlaikė 4 DAN'o egzaminą.

 

Daugiau apie sportinius laimėjimus rasite skiltyje „kovotojai“

 

Išsilavinimas

2008 metais išklausė trenerio kvalifikacijos tobulinimo programos kursą ir gavo kūno kultūros ir sporto specialisto licenciją.

2010 metais Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete baigė ekonomikos studijų (specializacija-finansai) programą ir įgyjo Ekonomikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį

2015 metais išklausė pedagoginių - psichologinių žinių kursą ir gavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centre išduotą akreditacijos pažymėjimą, leidžiantį dirbti su moksleiviais.

 

Išklausytos programos

  • Organizmo adaptacija ištvermės, greitumo, jėgos fiziniams krūviams.
  • Kineziterapija trenerio veikloje. Sporto medicinos pagrindai.
  • Laikyseną koreguojančių ir nugaros raumenis stiprinančių pratimų taikymas per kūno kultūros pamoką.
  • Dalyvavo praktiniame seminare „Klasikinis masažas“ (trukmė 20 val.). Gali atlikti viso kūno masažą.
  • Kai kurių psichologinių veiksnių testavimas ir jo rezultatų panaudojimas sporte.

 

Hobis ir pomegiai

Pagrindinis pomėgis/hobi bei gyvenimo būdas yra sportas. Mėgsta aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą: žaidžia futbolą, krepšinį, plaukioja, keliauja, slidinėja, lankosi visuomeniniuose renginiuose, teatruose. Taip pat neatsisako save išbandyti ekstremaliose situacijose.

 

Šiuo metu

Shindokai – kan karatė ir MMA treneris, vykdo individualias bei grupines treniruotes. Nuolat dalyvauja seminaruose. LSKKF prezidentas, koordinuoja ryšius tarp klubų, o taip pat tarp LSKKF ir ISL bei su kitomis tarptautinėmis organizacijomis. Sprendžia finansinius, inventoriaus ir kitus klausimus. 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym