http://99theme.com

Naujienos

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 3 iki 50 metų

  

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: KAUNAS - Rietavo g. 11 (Šilainiai), Įgulos g. 3 (Domeikava), Baltijos g. 30 (Kauno Milikonių progimnazija), Šiaurės pr. 44 (Eiguliai), Savanorių pr. 284A ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 3 iki 50 metų

2019m. spalio 26d. MMA Bushido turnyras "Saulės mūšis", Šiauliai

Spalio 26 diena Šiauliuose vyko tarptautinis  MMA Bushido turnyras "Saulės mūšis", kuriame savo jėgas išbandė perspektyvusis klubo kovotojas Gustas Dimša, kuris kovojo pagal K-1 taisykles. Gustas pergalę šventė jau antrajame raunde, kur savo priešininką du kartus pasiuntė į nokdauną ir teisėjas neleido toliau tęsti kovos. Sveikiname Gustą su gražia pergalę!

2019m. spalio 19d. Shindokai-kan turnyras "Viltys 4", Kaunas

Kaune vyko pirmosios šio sezono Lietuvos shindokai-kan karate federacijos turnyras “Viltys 4”. Džiaugiamies dalyvių gausa, dalyvavo apie 150 dalyvių! Turnyre puikiai pasirodė nemažas būrys sportininkų iš Jonavos, didžiajai daliai tai buvo pirmosios varžybos, o rezultatai tikrai geri! Taip pat didžiuojamies iškovota klubo 1-ąją vieta klubų įskaitoje! Bet ne taurė yra reikšmingiausias laimėjimas, didžiuojamies savo sportininkų kovingumu, ryžtu ir drąsa, nes kai kuriems sportininkams tai buvo pirmosios kovos ant tatamio, nors ir nedrąsiai, bet užtikrintai žengė į kovą ir parodė ką spėjo išmokti. Mes didžiuojamies jumis! 

Skaityti daugiau: 2019m. spalio 19d. Shindokai-kan turnyras "Viltys 4", Kaunas

2019m. spalio 12d. "Žalgirio taurė", Jurbarkas

Spalio 12 diena Jurbarke vyko turnyras “Žalgirio taurė”, kuriame dalyvavo mūsų klubo kovotojas Dovydas Dimša, kuris kovojo pagal K-1 taisykles. Visus 3 raundus Dovydas vedė kovą ir nepaliko jokių abejonių kas yra nugalėtojas!

2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

Liepos 25 – 29 dienomis Palangoje vyko 24 tarptautinė shindokai-kan karate federacijos stovykla. Stovykloje dalyvavo atstovai iš Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Vengrijos. Daug dėmesio buvo skiriama rankų ir kojų smūginei technikai, bei ištvermei, kuri vyko tiek salėje, tiek ant Baltijos jūros kranto bei pačioje jūroje. Be smagių treniruočių taip pat buvo aptartos ateinančio sezono shindokai-kan varžybos bei stovyklos. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, stovykloje vyko DAN atestacija, sveikiname klubo trenerius ErvinąFokiną bei Donatą Bruožį sėkmingai apsigynusius  1 DAN. 

Skaityti daugiau: 2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

2019 metų shindokai-kan karate klubo "TORA" vasaros stovykla

2019 metų vasarą Melnragėje vyko tradicinė rytų kovos menų klubo "TORA" organizuojama vasaros laisvalaikio ir sporto stovykla. Kaip ir kiekvienais metais stovyklos pirmąjį vakarą vyko naujokų krikštynos, kur kovotojams teko praeiti samurajaus kelią iki krikšto ir taip įrodyti, kad jie verti būti šitoje stovykloje.  Be smagių treniruočių ant jūros kranto, bei jūroje, kiekvieną diena vyko įvairūs žaidimai, virvės traukimo, orientavimosi ir barmenų varžybos, gražiausios patalynės konkursas ir , žinoma, nepamirštama naktinė treniruotė bei 20 kilometrų naktinis žygis. Taip pat daugelis smagių dalykų, kurie nutinka tik vasaros stovykloje.

2019m. gegužės 4d. Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas

Gegužės 4 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo apie 90 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Skaityti daugiau: 2019m. gegužės 4d. Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas

2019m. balandžio 27 diena. Europos klubų taurė. Jonava

Balandžio 27 diena Jonavoje vyko kikbokso turnyras Europos klubų taurė. Tai buvo ypatingai didelis turnyras, kuriame dalyvavo 191 kovotojas iš įvairių pasaulio šalių, tad paskutinės kovos baigėsi 21 val. Jame dalyvavo ir mūsų klubo kovotojai. Tobulėti dar tikrai yra kur tiek techniškai, tiek psichologiškai. Svarbu toliau smarkiai treniruotis ir ruoštis ateities kovoms! Sveikiname sėkmingai pasirodžius ir garbingai atstovavusius mūsų klubą!

2-ąsias vietas iškovojo Deividas Butkus ir Dominykas Košelevas. Bronzos medaliais pasipuošė Gustas Dimša ir Simonas Valionis! 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym