http://99theme.com

Masažai

MASAŽAS visuomet turėjo ypatingą reikšmę. Šiuolaikiniame nuolatinės įtampos ir skubos pasaulyje tai įgavo ypatingą reikšmę, juk taip svarbu sustoti atsigręžti į save, įsiklausyti į savo ir artimųjų poreikius. Masažas yra vienas iš patikimų būdų per pusvalandį ar valandą atsikratyti savo rūpesčių. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

 

KELETAS MASAŽO APIBRĖŽIMŲ

 

MASAŽAS - tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti, jis gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, kraujo apytaką, suteikia energijos ir sustiprina dvasinę pusiausvyrą.

MASAŽAS - speciali, dozuota mechaninių ir refleksinių poveikių visuma. Masažas veikia tiek fizinį kūną, tiek emocijas ir leidžia pasijusti geriau. Odos receptoriai perduoda mechaninio poveikio ranka energiją į nervinius impulsus, kone sklinda į centrinę nervų sistemą, o ši atsakomąsias reakcijas, koordinuoja, reguliuoja įvairias funkcijas.

KLASIKINIS MASAŽAS - jo metu naudojama klasikinė raumenis mankštinanti masažo technika. Net trumpalaikis masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, šalina raumenų nuovargį, kelia tonusą, audinių elastingumą, sąnarių judrumą. Po didelio fizinio krūvio mažina patinimus ir skausmą, pagreitina darbingumo atkūrimo procesą, medžiagų apykaitą, sustiprina atsparumą, padidina bronchų praeinamumą, pagerina bendrą savijautą.

 

Gydomasis masažas atnaujina sutrikusios vietos funkcionavimą, t.y. pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, naikina spazmus, atkuria sąnarių judrumą. Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, esant raumenų nervinės veiklos sutrikimams, ko pasėkoje yra sunkiai valdomas kūnas ar atskiros jo dalys. Taipogi tinka jaučiant įtampą arba stresą, esant bendram kūno įsitempimui, padidėjusiam nervingumui, nusilpus organizmui, sumažėjus darbingumui. Gydomojo masažo poveikis kompleksiškas: vyksta gydomieji procesai audiniuose ir organuose, didėja audinių paslankumas, padidina raumenų susitraukimo funkciją, padidina medžiagų apykaitą ir maitinimą audiniuose, nuimamas fizinis ir psichinis nuovargis.
Norint, kad poveikis būtų stipresnis, prieš masažą rekomenduojamos šiluminės procedūros (pirtis, karštos vonios ir kt.).

 

MASAŽO NAUDA ŽMOGAUS ORGANIZMUI

 • Suteikia raumenims elastingumo
 • Didina raumenų ištvermingumą
 • Sumažina raumenų, raiščių įtempimus
 • Atpalaiduoja pavargusius raumenis ir gerina sąnarių judesius
 • Atpalaiduoja pavargusius raumenis ir gerina sąnarių judesius
 • Atpalaiduoja pavargusius raumenis ir gerina sąnarių judesius
 • Didina raudonųjų ir baltųjų kūnelių kiekį kraujyje
 • Didina bendrą organizmo atsparumą
 • Stiprina kraujo cirkuliaciją
 • Gerina odos būklę, ji tampa elastingesnė ir atsparesnė temperatūros svyravimams
 • Masažo metu tonizuojama visa kraujagyslių sistema, palengvinamas širdies darbas.
 • Masažas atpalaiduoja
 • Masažas yra skirstomas į bendrajį ir dalinį. Bendrasis masažas yra toks, kai tam tikra tvarka iš eilės yra masažuojamas visas kūnas. Dalinis masažas yra skirtas atskiroms kūno dalims, pvz., nugarai, rankoms, šlaunims ir kitoms kūno vietoms masažuoti.Taigi, masažas plačiai taikomas sveikatai stiprinti, darbingumui bei psichinėms ir fizinėms žmogaus jėgoms grąžinti. Masažo metu Jūs gaunate viską, ko reikia sveikatai grąžinti ir savijautai pagerinti!

   

  VISIEMS KLUBO SPORTININKAMS MASAŽAI ATLIEKAMI NEMOKAMAI !

  Tereikia  susitarti su treneriu O. Antanaičiu treniruotės metu arba mob. Nr 8-620-12033

  Design by Vaidas Mureika
  Copyright 2011 © ToraGym