http://99theme.com

SHINDOKAI - KAN KARATE

Shindokai - kan yra pilno kontakto kovos menas. Šis kovos menas yra pagrįstas tuo, kad natūralus žmogaus kūnas: kojos, kumščiai, alkūnės, keliai, ir kt., paverčiami tikrais ginklais. Shindokai – kan treniruočių sistema yra daugialypė drausmė tobulinant savo kūną. Šių treniruočių metu lavinamas protas, raumenų jėga, specialioji ištvermė, kūno koordinacija, manevringumas, lankstumas, o be to tai teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą. Šiam kovos menui yra būdingas realus mąstymas ir ypač staigioji jėga. Shindokai – kan tai daugiau nei kovos menas, tai - tiesus evoliucijos ir asmeninių pasiekimų kelias. Shindokai – kan yra grindžiamas garbės kodeksu ir bendromis vertybėmis. Ši mokykla moko pagarbos kitiems, disciplinos, koncentracijos į tai ką darai, nuoseklumo, kantrybės ir žinoma tikrojo gyvenimo skonio patirties.

 

Shindokai – kan - Japonijos simbolis banga, vanduo simbolizuoja jėgą, galią, švarumą, ištvermę ir vienybę. Ji gali būti rami, tyli, taip pat agresyvi ir įtūžus. Tai nesuvaldomas elementas, kuris gali suteikti malonumą, susižavėjimą ir baimę. Vandens banga įkūnija visa tai kas iš tiesų yra Shindokai – kan.

 

SHINDOKAI – KAN MORALINIS KODEKSAS

 1. Sekite Samurajaus pėdomis.
 2. Pagarba treneriui.
 3. Pagalba ir rėmimas visiems praktikuojantiems.
 4. Shindokai – kan dvasia yra svarbiau už verslą.
 5. Nesistenkite imtis kitų veiklos, tiesiog savo.
 6. Būkite ištikimi savo salei ir savo mokytojui.
 7. Treniruokite savo kūną ir savo protą.
 8. Shindokai – kan reikia Jūsų nuolankumo, taip kaip Jums reikia stiprumo.

 

SHINDOKAI – KAN PRINCIPAI

 1. Išlaikyk samurajaus dvasią.
 2. Tobulink savo charakterį.
 3. Treniruokis pagal savo jėgas.
 4. Būk ramus ir greitas, kuklus ir mandagus.
 5. Gyvenk paprastai, rūpinkis savo sveikata.
 6. Mylėk visus.
 7. Niekada neieškok kovos.

 

 

TARPTAUTINĖS SHINDOKAI – KAN LYGOS PREZIDENTAS

GILLES RICHARD (8 DAN)

 

Gimė 1957 metais kovo 22d. Plessis Trevise, netoli Paryžiaus. Būdamas keturiolikos, sudidomėjo Karate-Shotokan. Vėliau kultivavo Taikvando. 1982 m. pradėjo mokytis Kyokushin Kaikan stilių ir 1984 m. įkūrė savo sporto klubą. Per IV Pasaulio Kyokushin Kaikan čempionatą jis pirmą kartą susitiko su Y.Soeno ir 1989 m. nuvyko į Japoniją, Honbu klubą, susipažinti su Shidokan stiliumi.

Tais pačiais metais jis įkūrė Prancūzijos Shidokan Federaciją. G.Richard buvo Europos Shidokan organizacijų iniciatorius ir organizatorius. Po aktyvaus darbo, 1998 m. Štutgarte, Vokietijoje septynios Europos šalys (Prancūzija, Vokietija, Lietuva, Belgija, Rusija, Latvija, Anglija) įkūrė Europos Shidokan Federaciją. G.Richard buvo išrinktas šios federacijos prezidentu. Jau 1999 m. į Europos Shidokan Federaciją buvo įstoję 15 šalių. 2005 metais jam buvo įteiktas 7 Shidokan DAN‘as. 2013 metais, pasitarus su visomis Shindokai-kan karate federacijos šalimis, už nuopelnus ir Shindokai-kan karate platinimą pasaulyje R.Gilles buvo įteiktas 8 DAN'as. Santykiai su Japonija tampa vis sudėtingesni, todėl pasitarus su kitomis Europos šalimis nuspręsta palikti Shidokan mokyklą. Taigi 2007 metais įkurta Tarptautinė Shindokai-kan Lyga, kuri yra paremta dvasia ir sąžiningumu. Shindokai – tiesos kelio organizacija. Shindokai – kan amblema pasirinkta japonų gėlė SAKURA, kaip paskutinio samurajaus simbolis. Taip pat atkreipiamas dėmesys į ratą, kuris simbolizuoja gyvenimą ir jo elementų sukimąsi. Cunamis simbolizuoja vandens stiprumą ir jo ramybę.

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym