http://99theme.com

Naujienos

2013-tieji - daug klubo "TORA" triumfo ir tik labai mažai nusivylimo

        

Norime pasidžiaugti, bei pateikiam metų apžvalgą. 2013-aisiais metais rytų kovos menų klubo „TORA“ sportininkai pasiekė daug gražių pergalių ant tatamio ir ringe, žinoma, patyrė ir nesėkmių. Šiame straipsnyje apžvelgsime klubo „TORA“ triumfo akimirkas ir nesėkmes. 

 

SAUSIS

* Puiki metų pradžia. Sausio 26 dieną Prancūzijoje vyko tarptautinis Shindokai-Kan Karate turnyras - profesionalios kovos, kuriose sportininkai kovojo pagal shindokai-kan karate, kickboxing ir grappling taisykles. Šiame puikiai suorganizuotame turnyre dalyvavo kovotojai iš Tuniso, Irano, Lenkijos, Vengrijos, Belgijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Lietuvos Shindokai-Kan Karate Federacijos garbę šiame turnyre gynė Tomas Stupuris ir Ovidijus Antanaitis. Klubo "TORA" treneris Ovidijus susitiko su kovotoju iš Irano, nors ir jo priešininkas buvo sunkesnis, bei žymiai aukštesnis, Ovidijus pademonstravo puikias savo imtynių žinias ir jau 3 raunde, kovodamas pagal shindokai-kan kicboxing taisykles po pargriovimo ant žemės sugebėjo atlikti smaugimo veiksmą ir taip greitai ir efektyviai šventė pergalę.  

VASARIS

* Vasario 16 diena,  kaip ir kiekvienais metais,  Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos sportininkai paminėjo VURI varžybomis Prienuose. Rytų kovos menų klubas "TORA" aiškia persvara iškovojo Prienų rajono mero taurę. Turnyro nugalėtojais tapo beveik visi klubo kovotojai. Iš galimų 8 pirmųjų vietų, klubo sportininkai iškovojo 6. Taip pat sėkmingai pasirodė pradedantysis klubo kovotojas Rytis Gelažis, kuris KUMITE rungtyje aiškia persvara nugalėjo prieniškį.

KOVAS

* Shindokai-kan karate ir Shindokai-kan kickboxing turnyras “TORA taurė”. Džiugu, kad šiemet klubui "TORA" pavyko iškovoti komandos nugalėtojos taurę! Turnyro nugalėtojais tapo šie klubo kovotojai: Rytis Gelažis, Julius Jaunkauskas, Jurgis Gintauskas, Ervinas Fokinas, Tomas Karpius, Paulius Bulevičius, Povilas Nagrockas, Mantas Gramauskas, Mindaugas Bielskis ir Ignas Povilanskas.

Turnyre po itin atkaklios kovos pergalės nepavyko iškovoti Germantui Kavaliauskui ir Dariui Padegimui. Taip pat, labai gražią ir atkaklią kovą pademonstravo klubo kovotojas Donatas Bruožis, kuris tik vienu tašku nusileido beveik 10kg sunkesniam priešininkui, tačiau pademonstravo puikų savo užsispyrimą, kovotojo charakterį, bei nusiteikimą laimėti.

BALANDIS

* Balandžio 20 diena Šiauliuose vyko MMA turnyras "Valetudo fight night". Turnyre rytų kovos menų klubą atstovavo ir MMA kovose debiutavo Mindaugas Bielskis, gaila,nepakako puikaus Mindaugo pasiruošimo, galbūt koją pakišo jaudulys ir, žinoma, patirties stoka. Jam teko pripažinti priešininko iš Šiaulių pranašumą.

* Pritrūko nedaug, klubas „TORA“ triumfuotų Lietuvos VURI čempionate Klaiėdoje. Galima pasidžiaugti, kad net 5 klubo kovotojai tapo Lietuvos čempionais, kurie nepaliko jokių vilčių savo priešininkams, tai Gustas ir Dovydas Dimšos, Martynas Budrevičius, Julius Jankauskas ir Pijus Reinikovas. Bronzos medaliais pasipuošė klubo naujokai: Aurimas Žiliukas ir Dominykas Sližauskas. Kovingumu tryško ir mažasis kovotojas Rokas, kuris yra tik 2008 metų gimimo ir nepabūgo pasigalinėti su 2005-2004 metais gimusiais kovotojais. 

GEGUŽĖ

* Lietuvos Shindokai-kan karate čempionate, Lietuvos čempiono vardą apgynė treneris Ovidijus Antanaitis, vicečempionais tapo: Julius Jankauskas, Justas Šiburkis, Vilius Morkūnas, Ignas Povilanskas ir Mindaugas Bielskis. Reitingo kovą laimėjo jaunasis klubo kovotojas, kuriam visos didžiosios kovos dar tik prieš akis - Dovydas Dimša.

SPALIS

* Italijoje (Milane) vyko pasaulio Shindokai-Kan Karate čempionatas, kuriame dalyvavo ir LSKKF garbę gynė klubo "TORA" treneris - vadovas Ovidijus Antanaitis. Finalinėje kovoje Ovidijus 4-ame raunde du kartus savo priešininką pasiuntė į nokdauną ir teisėjui sustabdžius kovą, bei neleidus priešininkui toliau tęsti kovos jis iškovojo pasaulio čempiono vardą. 

* Kaune vyko MMA turnyras. Turnyre rytų kovos menų klubo "TORA" garbę gynė pradedantieji klubo MMA kovotojai: Donatas Bruožis, Ervinas Fokinas ir Mindaugas Bielskis. Visiems kovotojams tai buvo pirmosios kovos pagal MMA taisykles, gaila, bet kovotojams teko pripažinti priešininkų pergales, tačiau jų kovos buvo labai atkaklios ir įnirtingos, visose kovose minimum galėjo būti skelbiamos lygiosios, nes nesimatė nei vieno kovotojo pranašumo.

LAPKRITIS

* Lapkričio 12 dieną Kauno rotušėje buvo pagerbti geriausi 2013-ų metų sportininkai. Džiugu, kad šiame renginyje dalyvauti buvo pakviestas ir mero padėka, bei specialiu prizu apdovanotas rytų kovos menų klubo "Tora" atstovas Ovidijus Antanaitis, kuris spalio mėnesį Milane (Italija) vykusiame Shindokai-kan pasaulio čempionate, iškovojo pasaulio čempiono diržą, ir LSKKF prezidentas Arturas Juočiūnas. 

* Tauragėje vyko MMA Bushido turnyras SWAT'37, kuriame rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo klubo kovotojas Mindaugas Bielskis. Džiugu, kad Mindaugas  buvo gerokai pranašesnis už savo priešininką, pademonstravo gražią kovą stovėsenoje, ir aiškia persvara nugalėjo savo varžovą.

GRUODIS

* Kaune vyko Kalėdinis Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos VURI turnyras. Galime pasidžiauti, kad pirmąsias vietas iškovojo šie klubo atstovai: Gustas Dimša, Pijus Račaitis bei Julius Jankauskas. Sidabro medaliais pasipuošė: Eimantas Gutauskas, Grantas Tamkevičius, Domantas Abromas, Dovydas Dimša, Simas Pakerys, Martynas Budrevičiu. Bronzos medalius iškovojo: Deividas Gedvilas. Mūsų klubą turnyre atstovavo daug pradedančiųjų sportininkų, tad, nenuostabu, kad ne visiems pavyko iškovoti prizines vietas.

* Kaune vyko MMA Bushido turnyras "SWAT'38". Germantas Kavaliauskas pirmajame raunde pademonstravo gražią kovą stovėsenoje, nuolatos taikliais rankų ir kojų smūgiais atakavo savo priešininką, bei pervedęs kovą į parterį atliko trikampio smaugimo veiksmą ir taip šventė pergalę savo pirmoje kovoje pagal MMA taisykles. Kiek kitaip susiklostė Mindaugui,  nors jis daug atidavė jėgų pasiruošimui, bet koją pakišo patirties stoka, bei aukštas priešininko imtynių lygis, jau pirmajame raunde priešininkas kovą pervedė į parterį, kur sėkmingai atliko rankos laužimo veiksmą.

Pirmiausia, noriu padėkoti sportininkams už labai gerus rezultatus, už gražias pergales, kurias visi šventėme  2013 metais. Džiugu, kad klubo kovotojai jau pradėjo dalyvauti MMA kovose, nors ir ne visi turnyrai buvo sėkmingi, bet mažais žingsneliais mes judame į priekį. Taip pat ačiū klubo nariams, kurie ir nebuvo paminėti šiame straipsnyje, tačiau jūsų palaikymas ir pagalba visada labai svarbi. 2013 metų pabaiga mūsų klubui buvo labai liūdna, bet tai parodė koks mūsų kolektyvas yra darnus, ir kaip mes palaikome vienas kitą. Dar kartelį ačiū Jums už viską, ką patyrėme 2013 metais, ir aš tikiu, kad 2014 metai mums bus dar geresni, ir atneš daug gražių pergalių! Ačiū už tai, kad esate mūsų dalis, nes tik su jumis mes užaugsime dideli ir galingi.

Ovidijus Antanaitis

Rytų kovos menų klubo „TORA“ prezidentas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym