http://99theme.com

Naujienos

2014m. Kalėdinis VURI turnyras, Kaunas

Gruodžio 13 diena Kaune buvo suorganizuotas Kalėdinis Shindokai-kan VURI turnyras, kurį organizavo mūsų klubas. Džiugu, kad šiame turnyre dalyvavo apie 90 sportininkų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karate federacijai. Pirmiausia, norime padėkoti rėmėjams, kurie prisidėjo prie šių puikių varžybų, kuriose, jūsų dėka, buvo labai daug dovanų, bei prizų! Didelis AČIŪ Kauno miesto tarybos nariui Židrūnui Garšvai, Artūrui Dimšai, Jūratės fotolaboratorijai, "GRIFS AG" (Žydrūnui Bukauskui), "Sporto Fėja", Proteam.lt, "DANVITA bakery", "BAGS & MORE", "Sporto namams", picerijai "American Pizza", kuri iškepė skanias picas komandoms nugalėtojoms. Taip pat ačiū visiems, kurie savo darbu prisidėjo prie šio turnyro organizavimo. AČIŪ rytų kovos menų "TORA" komandai, kuri puikiai pasirodė, visi sportininkai iškovojo daug gražių pergalių ir po ilgos pertraukos pelnė komandos nugalėtojos taurę! Džiaugiamies, kad esate mūsų klube ir siekiate savo tikslų su mumis!

Kalėdinio turnyro nugalėtojais tapo: Urtė Gikytė, Augustas Bielskus, Dovydas ir Gustas Dimšos, Vytautas Barvainis ir Simas Pakerys. Vieno žingsnio iki nugalėtojo vardo pritrūko: Deividui Gedvilui, Jauniui Suslavičiui, Valentinai Marinionokaitei, Pijui Reinikovui, Emiliui Vonžodui, Nojui Markevičiui, Erikui Stravinskui ir Ryčiui Gelažiui. Bronzos medaliais pasipuošė: Orestas Kubilius,Viltė Viplentaitė, Elijus Benetis, Ainius Mozūraitis, Grantas Tamkevičius, Pijus Račaitis, Rokas Ribakovas ir Arijus Blavieščiūnas.

Turnyro akimirkos

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym