http://99theme.com

Naujienos

2014-ieji klubo "TORA" metai - kuo toliau - tuo geriau!

  

    

Norime pasidžiaugti, bei pateikiam metų apžvalgą. 2014-aisiais metais rytų kovos menų klubo „TORA“ sportininkai pasiekė daug gražių pergalių ant tatamio ir ringe, žinoma, patyrė ir nesėkmių. Šiame straipsnyje apžvelgsime klubo „TORA“ triumfo akimirkas ir nesėkmes 2014-aisiais metais. 

SAUSIS

* Puiki metų pradžia. Sausio 15 dieną Vilniuje vyko Shindokai-kan karate, kickboxing ir grappling turnyras “Vilniaus taurė 2014”. Rytų kovos menų klubą “TORA” atstovavo 6 kovotojai, iš kurių net 4 pavyko iškovoti pergales. Turnyro nugalėtojais tapo: Julius Jankauskas, Rytis Gelažis, Vilius Morkūnas ir Justas Šiburkis. Bendroje klubų įskaitoje, mūsų klubas iškovojo 2-ąją vietą.

* Kiek kitaip susiklostė sausio 26 diena Vilniuje vykęs Muay Thai turnyras, kuriame pergalės napavyko iškovoti klubo kovotojui Mantui Gramauskui.

KOVAS

* Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos sportininkai paminėjo VURI varžybomis Prienuose. Rytų kovos menų klubas "TORA" komandinėje įskaitoje iškovojo 2-ąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo: Dovydas Dimša ir Rytis Gelažis, sidabro medaliais pasipuošė: Gustas Dimša, Nojus Markevičius, Augustas Bielskus ir Rokas Ribakovas. Šiame turnyre savo pirmąsias kovas ant tatamio išbandė Gustas ir Dovydas Dimšos, kurie nepaliko jokių šansų savo priešininkams ir aiškia persvara šventė pergales KUMITE rungtyje.

* Klubo kovotojas – Gustas Dimša buvo nominuotas geriausiu 2013 metų Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos kovotoju.

* Kovo 22 diena Kaune vyko MMA Bushido turnyras "SWAT’39". Turnyre rytų kovos menų klubą atstovavo Ervinas Fokinas, gaila, nepakako puikaus Ervino pasiruošimo, nor sir nežymiai, bet pranašesnis buvo Ervinas, tačiau teisėjų verdiktas buvo priešininko naudai.

BALANDIS

* Shindokai-kan turnyras “TORA taurė”, kuriame kovos vyko pagal karate, kickboxing ir grappling taisykles. Turnyre dalyvavo 8 klubo kovotojai, bet pergales pavyko iškovoti tik Aivarui Tukanui ir Armindui Kaveckui.  

* Balandžio 25 – 26 dienomis Alytuje vyko Shindokai-kan seminaras su 8 DAN meistru Shihan Richard Gilles. Tai įsimintinas įvykis rytų kovos menų klubo “TORA” istorijoje – šio seminaro metu buvo išlaikyti pirmieji juodi diržai. Nuoširdžiai džiaugiamies, kad tais pirmaisiais tapo klubo įkūrėjai ir sportininkai Deimantas Masaitis ir Lukas Mickevičius. Seminaro metu klubo “TORA” vadovas O.Antanaitis apsigynė 3 DAN.

GEGUŽĖ

* Gegužės 11 diena Kaune vyko paskutinės Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos varžybos - Lietuvos VURI čempionatas. Rytų kovos menų klubas “TORA” ir Kauno miesto sporto skyrius didžiuojasi galėjęs suorganizuoti tokį gražų ir kupiną kovingumo renginį, kuriame dalyvavo pajėgiausi Lietuvos vuristai iš Jonavos, Vilniaus, Alytaus, Prienų, Klaipėdos ir Kauno, kovotojai grūmėsi ratuose, demonstravo savo ištvermę, kovotojo charakterį, meistriškumą bei norą tapti Lietuvos čempionu. Pritrūko nedaug, kad klubas „TORA“ triumfuotų Lietuvos VURI čempionate. Galima pasidžiaugti, kad  3 klubo kovotojai tapo Lietuvos čempionais, kurie nepaliko jokių vilčių savo priešininkams, tai Gustas ir Dovydas Dimšos, bei Rytis Gelažis. Vos vieno žingsnelio iki čempiono vardo pritrūko Mantui Basinskui, Joriui Urbonui, Eimantui Gutauskui ir Rokui Ribakovui. Bronzos medaliais pasipuošė: Deividas Gedvilas, Pijus Račaitis, Nojus Markevičius ir Erikas Stravinskas. Kovingumu tryško ir kiti klubo kovotojai, deja, iki pergalės jiems dar pritrūko. Didžiuojamies visais dalyviais, kurie atstovavo ir garbingai gynė klubo garbę šiame čempionate.

* Negalime nepasidžiaugti ir šiuo klubo laimėjimu. Nacionalinės vyrų dienos proga, radijo stotis M-1 Druskininkuose organizavo jau tradicija tapusį futbolo purve turnyrą "PURVASPIRDIS 2014". Rytų kovos menų klubas "TORA" taip pat užpildė paraišką dalyvauti, ir… mums pasisekė! Pasak organizatorių, į šį turnyrą registravosi per 200 komandų, o rytų kovos menų klubo "TORA" karatistai pateko į 16 laimingųjų komandų, kurios buvo pakviestos išbandyti savo jėgas žaidžiant futbolą purve. Deja, turnyro laimėti mums nepavyko, bet pasirodėme išties puikiai, pirmame mače šventėme pergalę, o ketvirtfinalyje nusileidome tik baudinių serijoje. Tačiau grižome namo su rėmėjų dovanomis, pilni įspūdžių, kurie išliks tikrai ilgai, bei apturėjome tikrai labai geras purvo vonias. Ačiū "SAMURAJŲ" komandai: Aisčiui, Antanui, Deimantui, Dariui ir Mindaugui.

LAPKRITIS

* Lapkričio 8-9 dienomis Italijoje (Milane) vykusiame pasaulio Shindokai-kan karatė čempionate Lietuvą atstovavęs kaunietis Ovidijus Antanaitis (TORA) namo sugrįžo su aukščiausu apdovanojimu, jam pavyko apginti Pasaulio čempiono vardą ir iškovoti pasaulio čempiono diržą, bei patekti tarp 4 stipriausių Pasaulio kovotojų. Čempionatas vyko pagal Shindokai-kan karatė trikovės taisykles: du raundai kontaktinės karatė, du raundai kikbokso ir du raundai imtynių parteryje.

Finalinėje kovoje O. Antanaičiui kovojant su atstovu iš Prancūzijos prireikė atkaklių 6 raundų, po kurių teisėjų sprendimu buvo pripažintas laimėtoju ir pasipuošė pasaulio shindokai-kan karate čempiono diržu.

* Lapkričio 25 dieną Prienuose vyko pirmosios Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos varžybos, kuriose pagal VURI taisykles dėl Prienų taurės kovojo 2001-2008 metų gimimo sportininkai. Taip pat vyko ir pradedančiųjų KUMITE rungties kovos. Džiugu, kad rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas būrys jaunųjų kovotojų, kurių pastangomis mūsų klubas iškovojo 2-ąją vietą klubų įskaitoje (dalyvavo 8 klubai iš LSKKF federacijos)

Sveikiname VURI turnyro nugalėtojus, kuriems nesugebėjo niekas pasipriešinti: Deividą Gedvilą, Eimantą Gutauską, Mantą Basinską bei Dovydą ir Gustą Dimšas.

Antrąsias vietas iškovojo: Grantas Tamkevičius, Valentina Marinionokaitė, Pijus Reinikovas, Pijus Račaitis, Erikas Stravinskas ir Rytis Gelažis.

Bronzos medaliais pasipuošė: Joris Blavieščiūnas ir Dominykas Sližauskas. 

Puikiai KUMITE rungtyje pasirodė ir pergales iškovojo: Pijus Reinikovas, Dovydas ir Gustas Dimšos.

* Lapkričio 27 diena Kauno miesto tarybos posėdžio metu buvo pagerbti ir apdovanoti pergales įvairiose varžybose pelnę sportininkai ir jų treneriai. „Esame kovotojų ir nugalėtojų tauta“, - sveikindamas sportininkus, sakė mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius. Mero padėkos raštu ir specialiuoju prizu buvo apdovanotas rytų kovos menų klubo „Tora“ sportininkas, Ovidijus Antanaitis - pasaulio Shindokai-kan karatė čempionate iki 65 kg svorio kategorijoje, iškovojusiam čempiono vardą ir pasaulio diržą, bei jo treneris Romas Bagdanavičius.

* Lapkričio 29 diena Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos sportininkai rinkosi Jonavoje, kur kovojo dėl Jonavos taurės. Rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas būrys jaunųjų kovotojų, nors pergales pavyko iškovoti ne visiems, tačiau visi kovotojai pademonstravo didelį norą nugalėti, ir kai kuriems pritrūko labai nedaug, kad įveiktų savo priešininkus. Visų klubo kovotojų pasirodymą vertiname labai gerai, bendroje klubų įskaitoje rytų kovos menų klubas "TORA" užėmė 2-ąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo: Gustas ir Dovydas Dimšos, Pijus Reinikovas,  Simas Pakerys ir Ervinas Fokinas.

GRUODIS

* Gruodžio 13 diena Kaune buvo suorganizuotas Kalėdinis Shindokai-kan VURI turnyras, kurį organizavo mūsų klubas. Džiugu, kad šiame turnyre dalyvavo apie 90 sportininkų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karate federacijai. Rytų kovos menų "TORA" komanda puikiai pasirodė, visi sportininkai iškovojo daug gražių pergalių ir po ilgos pertraukos pelnė komandos nugalėtojos taurę! Kalėdinio turnyro nugalėtojais tapo: Urtė Gikytė, Augustas Bielskus, Dovydas ir Gustas Dimšos, Vytautas Barvainis ir Simas Pakerys. Vieno žingsnio iki nugalėtojo vardo pritrūko: Deividui Gedvilui, Jauniui Suslavičiui, Valentinai Marinionokaitei, Pijui Reinikovui, Emiliui Vonžodui, Nojui Markevičiui, Erikui Stravinskui ir Ryčiui Gelažiui. Bronzos medaliais pasipuošė: Orestas Kubilius,Viltė Viplentaitė, Elijus Benetis, Ainius Mozūraitis, Grantas Tamkevičius, Pijus Račaitis, Rokas Ribakovas ir Arijus Blavieščiūnas.

Pirmiausia, noriu padėkoti sportininkams už labai gerus rezultatus, už gražias pergales, kurias visi šventėme  2014 metais. Džiugu, kad mūsų klubas vis didėja ir mažais žingsneliais mes judame į priekį. Taip pat ačiū klubo nariams, kurie ir nebuvo paminėti šiame straipsnyje, tačiau jūsų palaikymas ir pagalba visada labai svarbi. Aš tikiu, kad 2015 metai mums bus dar geresni, ir atneš daug gražių pergalių! Svarbiausia, kad mes visi buūtume kaip kumštis!

Ačiū už tai, kad esate mūsų dalis, nes tik su jumis mes užaugsime dideli ir galingi.

Ovidijus Antanaitis,

Rytų kovos menų klubo „TORA“ prezidentas

 

 

 

 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym