http://99theme.com

Naujienos

2015m. kovo 14 d. VURI turnyras "Jonavos taurė 2015"

Š.m kovo 14 diena jaunieji Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos kovotojai rinkosi Jonavoje, kur vyko LSKKF ir Jonavos “Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro” organizuotas VURI turnyras “Jonavos taurė 2015”. Turnyre susikovė apie 70 sportininkų iš Kauno, Viniaus, Jonavos ir Prienų.

Mažieji karatistai susirungė VURI (Vaikų Universalios Rato Imtybės) rungtyje, kur jų užduotis buvo išstumti savo priešininką už rato ribų arba pargriauti ir taip pademonstruoti savo fizinį pasirengimą, norą nugalėti, bei treniruočių metu įgytas imtynių žinias. Kaip ir ankstesniuose turnyruose, visos kovos buvo įtemtos ir kupinos adrenalino ne tik sportininkams, bet ir susirinkusiems žiūrovams. Turnyre taip pat vyko kovos pagal KUMITE taisykles, kovos nugalėtojais tapo: Arminas Mogenis (“VLC”, Jonava) ir Dominykas Intupas (“TORA”, Kaunas).

Norime pasveikinti turnyro nugalėtojus bei prizininkus, o kovas pralošusiems palinkėti dar daugiau ryžto, užsispirimo ir gerų treniruočių, nes tik treniruočių pagalba Jūs galite tapti čempionais!

Klubų įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Kauno rytų kovos menų klubas “TORA”, antroji vieta atiteko klubui “Dojo” iš Vilniaus, trečioji – Kauno klubui “Grifas”.

Klubo "TORA" kovotojai, nepalikę jokių vilčių savo priešininkams: Deividas Gedvilas, Grantas Tamkevičius, Pijus Račaitis, Gustas ir Dovydas Dimšos, bei Ainius Mozūraitis.

2-ąsias vietas iškovojo: Augustas Bielskus, Valentina Marinionokaitė, Pijus Reinikovas, Martynas Budrevičius ir Joris Blavieščiūnas.

Treti liko: Urtė Gikytė, Šarūnas Pilipavičius, Joris Urbonas, Augustas Klimavičius, Erikas Stravinskas ir Akvilė Jermak.

Nedaug iki prizinių vietų pritrūko Erikui Butkui, Gabijai Genytei ir  Jauniui Suslavičiui.

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym