http://99theme.com

Naujienos

2015-ieji klubo "TORA" metai – 5-tasis klubo sezonas! Per trumpa laiką pasiekta labai daug!

  

 

Norime pasidžiaugti, bei pateikiam 2015 metų apžvalgą. Tai jau 5-tasis sezonas, kada ant kimono yra dėvimas antsiuvas “Rytų kovos menų klubas „TORA“ “ , džiugu, kad per tokį trumpą laiką pasiekta išties labai daug. Šiais metais sportininkai pasiekė daug gražių pergalių ant tatamio ir ringe, žinoma, patyrė ir nesėkmių. Šiame straipsnyje apžvelgsime klubo „TORA“ triumfo akimirkas ir nesėkmes 2015-aisiais metais. 

 VASARIS

* Vasario 21 diena Vilniuje vyko tradicinis Shindokai-kan turnyras "Vilniaus taurė 2015". Rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo 7 kovotojai, pegales pavyko iškovoti Gustui ir Dovydui Dimšoms, bei Ryčiui Gelažiui. Pagal grapplingo kovas priešininkų pranašumą teko pripažinti Ervinui Fokinui ir Andriui Juozėnui, pagal shindokai-kan karate teisykles kovojo ir pralaimėjo pradedantieji klubo kovotojai Erikas Stravinskas ir Dominykas Sližauskas. 

KOVAS

* Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos sportininkai paminėjo VURI varžybomis Jonavoje. Rytų kovos menų klubas "TORA" komandinėje įskaitoje iškovojo 1-ąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo: Deividas Gedvilas, Grantas Tamkevičius, Pijus Račaitis, Gustas ir Dovydas Dimšos, bei Ainius Mozūraitis, sidabro medaliais pasipuošė: Augustas Bielskus, Valentina Marinionokaitė, Pijus Reinikovas, Martynas Budrevičius ir Joris Blavieščiūnas. Treti liko: Urtė Gikytė, Šarūnas Pilipavičius, Joris Urbonas, Augustas Klimavičius, Erikas Stravinskas ir Akvilė Jermak. Šiame turnyre savo pirmąsias kovas ant tatamio išbandė Arminas Mogenis (Jonava) ir Dominykas Intupas, kurie nepaliko jokių šansų savo priešininkams ir aiškia persvara šventė pergales KUMITE rungtyje.

* 28- 29 dienomis, Milane (Italija) vykusiame pasaulio jaunimo Shindokai-Kan karate čempionate Lietuvą atstovavo klubiečiai Ervinas Fokinas ir Donatas Bruožis. Į Lietuvą Donatas sugrįžo tapęs nugalėtoju, jam pavyko iškovoti Pasaulio čempiono vardą svorio kategorijoje iki 60 kilogramų.

Pusfinalio kovoje jis nokautu įveikė kovotoją iš Italijos, o finalinėje kovoje susitiko su sportininku iš Vengrijos. Kovai prireikė visų 3 raundų, po kurių teisėjų sprendimas buvo – lygiosios, tad teko kovoti papildomą raundą. Ketvirtajame raunde aiškiai matėsi Donato pranašumas ir jam pasibaigus teisėjai vienbalsiai pergalę skyrė atstovui iš Lietuvos. Donato iškovotas pasaulio shindokai-kan karate čempiono diržas tai tik dar vienas pavyzdys, kad atkalus darbas treniruotėse veda į didžias pergales.

Kiek kitaip susiklostė Ervino Fokino pasirodymas čempionate. Jis jau atrankinėse kovose turėjo pripažinti priešininko iš Vengrijos pranašumą ir pasitraukti iš tolimesnių čempionato kovų. 

BALANDIS

* Vilniuje vyko tarptautinis shindokai-kan turnyras "Lenkų instituto taurė". Turnyre rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo 5 klubo kovotojai, trims iš jų pavyko iškovoti pergales. Rytis Gelažis po atkaklios kovos nugalėjo kovotoją iš Lenkijos, Julius Jankauskas pademonstravo gražią kovą ir Alytaus kovotoją privertė pasiduoti atlikdamas rankos laužimą. Vis sparčiau tobulėjantis kovotojas Ervinas Fokinas šį kartą jautėse labai užtikrintas ir nedarydamas jokių klaidų, bei pademonstravęs gražią kovą, atlikęs metimo veiksmą, po kurio sekė rankos laužimas jis iškovojo pergalę prieš "Savigynos menų centro" kovotoją. Bendroje klubų įskaitoje rytų kovos menų klubas "TORA" iškovojo 3-čiąją vietą.

* Įvyko pirmoji klubo "TORA" sportininkų stovykla užsienyje - Maltoje. Stovyklos metu visi dalyvavusieji pasidžiaugė rytiniu krosu bei mankšta ant jūros kranto, be sporto lepinomies geru oru Maltoje, aplankėme beveik visas lankytinas vietas, pasigrožėjome šios nedidelios salos paplūdimiais. Džiaugiamies pavykusia pirmąja stovykla ir tikimies, kad ateityje tai taps tradicija.

GEGUŽĖ

* Lietuvos Shindokai-Kan Karate federacija (LSKKF) visus sukvietė i Kauną kur buvo surengtas vaikų universalių rato imtynių (VURI) čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir jaunųjų sportininkų varžybų sezonas kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Čempionate dalyvavo virš 90 kovotojų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Jonavos ir Prienų sporto klubų. Džiugu, kad Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, bei iškovojo komandos nugalėtojos vardą.  2015-ų metų Lietuvos VURI čempionais tapo šie klubo kovotojai: Šarūnas Pilipavičius, Urtė Gikytė, Augustas Klimavičius, Pijus Račaitis, Gustas Dimša, Dovydas Dimša ir Simas Pakerys. Vicečempionais tapo: Dominykas Sližauskas, Joris Blavieščiūnas, Domantas Abromas, Grantas Tamkevičius, Valentina Marinionokaitė, Erikas Butkus ir Erikas Stravinskas. Bronzos medaliais pasipuošė: Justas Antanaitis, Emilis Vonžodas, Nojus Markevičius, Kristupas Juodsnukis ir Joris Urbonas. Lietuvos Shindokai-Kan karate Kumite čempionato reitingo kovas laimėjo  Gustas ir Dovydas Dimšos. Didžiuojamies visais dalyviais, kurie atstovavo ir garbingai gynė klubo garbę šiame čempionate.

RUGSĖJIS

* Rytų kovos menų klubas “TORA” plečia savo veiklą - atidarytas naujas klubo filialas Jonavoje.

SPALIS

* Jonavoje praūžė pirmosios Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos VURI ir pradedančiųjų KUMITE varžybos - turnyras "Visapusiško lavinimo centro taurei laimėti", kuriame dalyvavo 95 sportininkai iš klubų: "TORA", "VLC", "Spektras", "Dojo", "Budokan", "Tori", "Grifas". Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus. Ačiū klubo "TORA" sportininkams, kurių didelių pastangų dėka buvo iškovota pirmoji vieta komandinėje klubų įskaitoje.

Turnyro nugalėtojais tapo: Martynas Budrevičius, Gustas Dimša, Simas Pakerys, Arminas Mogenis (VLC) ir Titas Pečiukėnas.

Vos žingsnelio iki pirmos vietos pritrūko ir sidabro medaliais pasipuošė Urtė Gikytė, Andželika Pečiukėnaitė, Erikas Stravinskas, Darius Sviderskas, Danielius Gricius (VLC), Hugo Bykovas, Joris Urbonas, Grantas Tamkevičius ir Deimantė Kilkytė.

Bronzo medalius iškovojo: Deividas Gedvilas, Matas Janulevičius, Deividas Butkus, Valentina Marinionokaitė ir Domantas Abromas.

Turnyro metu taip pat vyko pradedančiųjų kovos, savo pirmosios kovos nugalėtoju tapo Deividas Butkus.

* Monake vyko tarptautinis Shindokai-kan trikovės turnyras, į kurį buvo pakviesti stipriausi Pasaulio Shindokai-kan kovotojai, kurie kovojo svorio kategorijose iki 65, iki 75 ir iki 85 kilogramų. Džiugu, kad į stipriausių ketvertuką pateko ir rytų kovos menų klubo “TORA” treneris Ovidijus Antanaitis, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 65 kilogramų. Turnyre dalyvavo kovotojai iš Irano, Lenkijos, Lietuvos, Tuniso, Prancūzijos, Vengrijos, Belgijos ir Ispanijos.

Pirmojoje kovoje Ovidijui teko susitikti su atstovu iš Prancūzijos, ilgoje ir sunkioje kovoje matėsi Ovidijaus pranašumas, ir tai tik įrodydamas jis 6 raunde rankos laužimu išplėšė pergalę ir išėjo finalą, kur jo laukė kovotojas iš Lenkijos. Kiek kitaip susiklostė finalinė kova, kur aiškia persvara laimėjo kovotojas iš Lenkijos. Turnyro pabaigoje Ovidijus Antanaitis buvo apdovanotas specialiuoju prizu - už kovotojo charakterį. Tai išties didelis įvertinimas.

LAPKRITIS

* Kauno miesto savivaldybėje buvo apdovanoti geriausi Kauno sportininkai ir jų treneriai. Už Lietuvos ir Kauno vardo garsinimą pasaulinio lygio varžybose Kauno miesto meras V. Matijošaitis apdovanojo rytų kovos menų klubo "TORA" kovotojus Ovidijų  Antanaitį ir Donatą Bruožį.

* Alytuje vyko Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos turnyras "2 vilkų taurei" laimėti. Turnyre taip pat dalyvavo svečiai iš Armėnijos. Mūsų klubą turnyre atstovavo ir aiškia persvara pergales iškovojo: Rytis Gelažis po atkaklios kovos įveikė priešininką iš Alytaus, Dovydas Dimša gražią kovą pademonstravo prieš kovotoją iš Armėnijos ir antrajame raunde šventė pergalę rankos laužimu. Armindas Kaveckas taip pat po atkaklios kovos ngalėjo kovotoją iš Alytaus.

Rytų kovos menų klubą "TORA" taip pat atstovavo Jonavos "VLC" kovotojai, kurie taip pat pademonstravo gražias kovas - pergalę prieš armėną šventė vis sparčiau tobulėjantis ir puikius reultatus rodantis Arminas MogenisBronzos medaliais pasipuošė: Joris Blavieščiūnas ir Dominykas Sližauskas.  

GRUODIS

* Kaune vyko MMA Bushido turnyras SWAT 54, kuriame pagal ZST taisykles kovojo klubo kovotojas Ervinas Fokinas. Atkaklioje ir lygioje kovoje pergale taškais iškovojo Ervino priešininkas iš sporto klubo "Titanas".

* Kaune buvo suorganizuotas tradicinis Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras “Kauno taurė 2015”, kurį organizavo rytų kovos menų klubas “TORA”, padedant būriui rėmėjų ir Kauno miesto savivaldybei. Džiugu, kad šiame turnyre dalyvavo rekordinis skaicius sportininkų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karate federacijai (120 dalyvių). Rytų kovos menų "TORA" komanda puikiai pasirodė, visi sportininkai iškovojo daug gražių pergalių ir klubui pelnė komandos nugalėtojos taurę!

Turnyro nugalėtojais tapo: Grantas Tamkevičius, Titas Pečiukėnas, Arminas Mogenis (Jonava), Dovydas Dimša, Simas Pakerys, Dovydas Juodsnukis,  Gustas Dimša, Kristupas Mačiūnas (Jonava), Erikas Turskis, Deividas Gedvilas, Justas Kepalas, Rokas Mikėnas, Augustas Bielskus.

Vieno žingsnio iki pirmos vietos pritrūko: Valentina Marinionokaitė, Joris Blavieščiūnas, Naidas Stupuris, Erikas Stravinskas, Deividas Butkus, Domantas Dargužas, Linas Vareikis (Jonava), Urtė Gikytė, Eimantas Gutauskas, Joris Urbonas. 

Bronzos medaliu pasipuošė: Jaunius Suslavičius, Dominykas Sližauskas, Kirilas Bartnikas, Emilis Vonžodas, Darius Sviderskas, Martynas Budrevičius, Arijus Blavieščiūnas,  Ugnius Jakimavičius (Jonava),  Matas Danulevičius, Titas Stašauskas, Erikas Butkus, Benas Paulauskas (Jonava), Mantas Medvedevas (Jonava), Dominykas Dobrovolskis, Augustas Klimavičius, Ainius Mozūraitis. 

Pirmiausia, noriu padėkoti sportininkams už labai gerus rezultatus, už gražias pergales, kurias visi šventėme  2015 metais. Džiugu, kad mūsų klubas vis didėja ir mažais žingsneliais mes judame į priekį. Taip pat ačiū klubo nariams, kurie ir nebuvo paminėti šiame straipsnyje, tačiau jūsų palaikymas ir pagalba visada labai svarbi. Aš tikiu, kad 2016 metai mums bus dar geresni, ir atneš daug gražių pergalių! Svarbiausia, kad mes visi būtume kaip kumštis!

Ačiū už tai, kad esate mūsų dalis, nes tik su jumis mes užaugsime dideli ir galingi.

Ovidijus Antanaitis,

Rytų kovos menų klubo „TORA“ prezidentas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym