http://99theme.com

Naujienos

2015 metų LSKKF vasaros stovykla

2015 metų birželio 29 - liepos 4 dienomis, Karklėje vyko tradicinė, jau 10 metus organizuojama Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos vasaros stovykla. Šiais metais dalyvavo daugiau kaip 100 sportininkų iš klubų "TORA", "Savigynos menų centro", "Budokan" ir "Dojo". Kaip ir kiekvienais metais stovyklos pirmąjį vakarą vyko naujokų krikštynos, kur kovotojams teko praeiti samurajaus kelią iki krikšto ir taip įrodyti, kad jie verti būti šitoje stovykloje. 

Be smagių treniruočių ant jūros kranto, kiekvieną vakarą vyko stovyklos diskoteka, įvairūs žaidimai, bei varžybos. ir, žinoma, kaip ir kiekvienais metais stovyklos pabaigoje vyko kambarių pasirodymai, norime pasidžiaugti, kad mūsų klubo vyresnieji sportininkai sugalvojo labai originalų ir linksmą pasirodymą, kurio dėka ir pelnė pirmąją vietą! Nors ir stovykla vyksta jau 10-us metus, tačiau tai tik antroji mūsų klubo pirmoji vieta. Stovyklos metu taip pat vyko KYU atestacija, sveikiname Dominyką Sližauską apsigynusį 5 KYU!

 

 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym